Haber

Memduh Büyükkılıça’nın meşaleli karşılaması

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara’da düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısı’nda Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığının açıklanmasının ardından kentte büyük ilgi ve sevgiyle karşılandı.

AK Parti Kayseri İl Müdürlüğü’ne nezaket ziyaretinde bulunan Büyükkılıç, gençler tarafından meşalelerle karşılandı.

Parti teşkilatı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı kapıda karşılayan partide, Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Kurulu Başkanı Hulusi Akar, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ayşe Böhürler, Şaban Çopuroğlu ve S. Büyükkılıç’ın adaylığını açıklayan Bayar Özsoy, ilçe belediye başkanları ve örgütün her kademesindeki parti üyeleri. Tebrik ettiler.

Burada bir açıklama yapan Önder Büyükkılıç, “Konuşmamıza Yüce Allah’a, teşkilatımızın her kademesinde yönetim kurulu üyesi olan dostlarımıza, kardeşlerimize ve değerli gençlerimize teşekkür ederek başlamak istiyorum. Allah’a şükürler olsun ki, böylesine güzel bir şehrin hizmetkârı olmanın ve bu şehri birlik, beraberlik ve dayanışma içinde geleceğe taşımanın omuzlarımıza düştüğü yükün bilincindeyiz. “Bu anlayışla sizlere dua ediyoruz” dedi.

Büyükkılıç, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederek, “Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere bu süreçte yürütülen çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “Bizi bu sürece taşıyan birlikte çalıştığım çalışma arkadaşlarıma, bizi seven, güvenen, bugüne kadar bizi seçen ve bizi geleceğe taşımak için desteklerini esirgemeyen Kayserili hemşerilerime bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Genel Başkan ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde büyük ve güçlü bir Türkiye’ye doğru ilerlediklerini, bu milletin 2 bin 500 yıllık muhteşem bir tarihe ve kültüre sahip olduğunu belirterek, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm de Önder Büyükkılıç’a ‘hayırlı olsun’ diledi.

habercamoluk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu